×
فیسبوک

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

فیسبوک

فیسبوک

فیسبوک یک شبکه اجتماعی پرطرفدار است که باید آن را بنیانگذار و بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان دانست زیرا که با حضور آن در زندگی تمامی مردم کره زمین تحولی شگرف بوجود آمد. شاید یا احتمال بسیار زیاد خیلی ها بودند که سال ها از یک شخص خاص مثل دوست دوران کودکی، عشق قدیمی، فامیل و … بی خبر و دور بوده و هیچ راه ارتباطی ای با او نداشته اما ناگهان با ثبت نام در فیسبوک و ثبت اسم مدرسه یا دانشگاه یا محل زندگی خودش در گذشته آنها را پیدا کرده و جرقه ای برای ارتباط دوباره خورده است.

این یکی از شگفتی هایی است که فیسبوک برایمان به ارمغان آورد چرا که استفاده های بیشماری از این شبکه اجتماعی در راستای پیشرفت بشر حاصل شد که نتایج آن را در خیلی از مشاغل میتوان به وضوح دید.

 

فیسبوک

 

در تاریخ 4 فوریه سال 2004 بود که مارک زاکربرگ به همراه دوستان خود فیسبوک را بوجود آوردند.

برای استفاده از فیسبوک باید در آن ثبت نام کنید، ثبت نامی که اگر دوست دارید موارد بالایی که گفته شد برایتان اتفاق بیفتد باید اطلاعات صحیح، کامل و دقیق خودتون مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل تولد و زندگی، مدرسیه و دانشگاهی که در آن تحصیل کرده اید و خیلی مواردی که به استفاده هر چه بهترتان از فیسبوک کمک میکند.

در این شبکه شما میتوانید عکس، ویدیو و متن دلخواهتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و به بحث در رابطه با آن ها بپردازید.

تقریبا سال 2009 میلادی بود که استفاده از این شبکه مرسوم شد و شروع به اوج گیری کرد که متاسفانه این شبکه به دلایل مختلف در ایران فیلتر شد و کاربران ایرانی از آن سال تا کنون باید برای استفاده از آن تغییر آی پی دهند.

 

اینستامارکت

برچسب ها :


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...