×
تلگرام چیست؟

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

تلگرام چیست؟

تلگرام چیست؟

تلگرام یا Telegram یک نرم افزار پیام رسان است که روی تمامی دیوایس ها قابل نصب است و همچنین شامل نسخه وب هم میباشد. این نرم افزار علاوه بر اینکه می تواند پیام متنی را بین افرادی که این نرم افزار را روی دستگاه های خود نصب دارند رد و بدل کند، می تواند پیام های صوتی و همچنین عکس و فایل های دیگری را هم منتقل کند.

همانطور که گفته شد، دو نفر که می خواهند با استفاده از تلگرام با هم ارتباط برقرار کنند، باید نرم افزار Telegram را روی دستگاه خود به صورت نصب شده داشته باشند. تلگرام روی گوشی های هوشمند iOS و Android قابلیت نصب دارد. همچنین دارای نسخۀ میزکار ویندوز، لینوکس و مکینتاش هم هست که باعث شده هر کاری که که از از وسیله ای استفاده می کند به راحتی بتواند با استفاده از Telegram با دیگران ارتباط برقرار نماید.

 

تلگرام

 

امکانات تلگرام

در Telegram علاوه بر اینکه امکان برقراری ارتباط بین چندین نفر را مهیا می کند، امکان ساخت کانال و یا حتی گروه را هم می دهد. حتی با ساخت ربات های Telegram که چیزی مثل کانال های آن است، قابلیت خودکارسازی خیلی از کارها را می توان با استفاده از آن انجام داد. کانال Telegram یک نشانی خاص روی دامنۀ Telegram.me است که هر کسی می تواند یکی یا چند تا بسازد. سپس اقدام به انتشار نوشته، عکس و فایل روی آن کند که اعضای آن کانال بتوانند آن محتویات را زمانی که به اینترنت متصل می شوند ببیند.

با توجه به گستردگی بیش از حد استفاده از Telegram در بین کاربران ایرانی و حتی غیر ایرانی، می توان Telegram را یک رسانۀ نوظهوری معرفی کرد که هر کسی در هر کجای دنیا می تواند هر چه سریعتر رسانۀ خود را راه اندازی کند. اگر شما هم قصد راه اندازی کانال تلگرامی خود را دارید، با آموزش ها و نکات آموزشی سایت تلگرام همراه باشید. همچنین از طریق همین سایت هم می توانید کانال Telegram خود را معرفی کنید. پس نشانی این سایت را فراموش نکنید.

منبع : تلگرام کامپیوتر یوزر

 

اینستامارکت

برچسب ها :


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...